Projeler


TechCamp


Türk ve Suriyeli gazetecileri, sivil toplum liderlerini ve değişim öncülerini; deneyimlerini paylaşmak, profesyonel bir ağ kurmak ve mevcut ortak sorunları yaratıcı ve yenilikçi yollarla aşmak için bir araya getiren 3 günlük bir programdır. Okumaya devam edin “TechCamp”

Ye! Boostcamp


Program, etki odaklı erken aşama girişimcileri, sosyal girişim kurma ilkeleri konusunda bilinçlendirip, harekete geçmeleri için onları tetiklemeyi; onlara fikirlerini geliştirmek için ihtiyaçları olan araçları tanıtmayı ve fikir alışverişinde Okumaya devam edin “Ye! Boostcamp”

Shape Europe


Farklı ülkelerden 250 genç liderin (Global Shapers) İstanbul’da buluştuğu zirvede ülkelerinin önde gelen sosyal girişimlerin paylaşımda bulunduğu bir konferans düzenlenmiş ve konferansın çıktıları Dünya Ekonomik Forumu’na raporlaştırılmıştır.

Okumaya devam edin “Shape Europe”

Social Impact Award


Social Impact Award, 2009 yılından bugüne dek Avrupa, Afrika ve Asya’da 20’den fazla ülkede 14-30 yaş arası erken aşama sosyal girişimcileri, günümüzün en önemli toplumsal sorunlarını çözmeye yönelik inovatif iş çözümleri geliştirme ve uygulama alanlarında destekleyen bir eğitim ve kuluçka programıdır.

Okumaya devam edin “Social Impact Award”

Project Zoom


Project Zoom, medyada değişim arayanlar için bir hibe programıdır. Program, yeni nesil hikâye anlatıcıları ve gazeteciler gibi farklı mecralarda içerik üretenler tarafından gözden kaçmış / görül(e)memiş hikâyelerin veya toplumsal meselelerin ortaya çıkarılmasını ve görünür kılınmasını hedefler.

Okumaya devam edin “Project Zoom”